efektywne zarządzanie w Twojej firmie
Biznes - Projekt Sp z o.o.
Efektywne zarządzanie w przedsiębiorstwie.
Dynamika zmian na rynku, zaostrzająca się konkurencja, sprawia, że efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga szybkich i precyzyjnych decyzji.

Jako Przedsiębiorcy musimy również nieustannie szukać możliwości skutecznego zarządzania kosztami, ograniczania ich jak również finansowania inwestycji w rozwój i podnoszenie jakości i konkurencyjności.

Biznes Projekt oferuje Państwu narzędzia mające bezpośredni wpływ na jakość i szybkość podejmowania decyzji oraz skuteczne narzędzia służące do analizy i zarządzania.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z najwyższymi kwalifikacjami z wieloletnim doświadczeniem. Jakość świadczonych przez nas usług gwarantują uprawnienia do wykonywania zawodu oraz stały cykl szkoleń służących podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Standardy zawodowe rzeczoznawców majątkowych i doradców podatkowych regulują nasze podejście do każdego wykonywanego zadania.

Biznes - Projekt powstał na terenie miasta Gorzów Wielkopolski w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnego rynku na profesjonalne usługi doradztwa i outsourcingu usług finansowo - księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferujemy usługi przedsiębiorcom z terenu miasta Gorzów wielkopolski jak również z całego województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Cel jaki sobie postawiliśmy to realizacja godziwych zysków osiągana dzięki zadowoleniu naszych klientów.

Odpowiadamy na każde zapytanie biznesowe pod nr telefonu: 799 078 852
lub e-mail: info@biznes-projekt.pl


Efektywne zarządzanie polega na dostępności do informacji o przedsiębiorstwie, jej ocenie i wykorzystaniu przez zarząd. Nasze zadanie to dostarczenie tych informacji.

Kadra spółki składa się z profesjonalistów z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi i kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.

Nasze usługi świadczone są według standardów zawodowych doradców podatkowych oraz rzeczoznawców majątkowych.

Biznes - projekt realizuje swe cele określone, jako maksymalizacja zysku przez zadowolenie klientów. Zapewniamy obsługę przedsiębiorstw na terenie miasta Gorzów Wlkp. oraz dla wybranych usług również z terenu całego województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego.


Otrzymane referencje:

Referencje dla Biznes Projekt
Referencje dla Biznes Projekt
Referencje dla Biznes Projekt
BIZNES PROJEKT: efektywne zarządzanie

69-220 Ośno Lubuskie
ul. Szeroka 4/1

T: +48 799 078 852
E: info@biznes-projekt.pl
All rights reserved // designed by hubertw.com © 2012